Zrzutka na sprzęt muzyczny

Jesteśmy zespołem muzycznym będącym częścią Kompanii Jonatana – charyzmatycznej wspólnoty młodzieżowej z Wrocławia. Co tydzień w piątki posługujemy podczas mszy o godzinie 18:00 w parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej na Strachocinie. Półtora roku temu zaczęliśmy się gwałtownie rozwijać m. in. przez warsztaty z Kubą Tomalakiem – twórcą muzyki uwielbieniowej i liderem zespołu „Abba Pater Music”. Od tego czasu zdążyliśmy już zagrać na kilku większych wydarzeniach organizowanych przez Odnowę w Duchu Świętym, takich jak Ogólnopolskie Czuwanie w Częstochowie oraz Dzień Jedności Odnowy Archidiecezji Wrocławskiej, Ostrołęckie Spotkanie Charyzmatyczne czy Kaliskie Forum Nowej Ewangelizacji. Niedawno zaczęliśmy pracę nad naszymi pierwszymi autorskimi utworami. 

Bardzo zależy nam na tym, żeby zdobywać doświadczenie i jeszcze bardziej się rozwijać, dlatego prowadzimy zbiórkę na sprzęt dla naszego zespołu (subwoofery, monitory odsłuchowe oraz kable – pełna lista z cenami jest dostępna na dole). Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej działalności, ponieważ wszyscy wciąż jesteśmy uczniami. 

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą przelaną na nasz zespół złotówkę. Obiecujemy modlitwę za wszystkich tych, którzy obdarzyli nas wsparciem i zaufaniem.

Muzyczni – Kompania Jonatana